جریمه تریلیاردی بزرگترین عاملان قاچاق و تهدیدهای رئیس شعبه پرونده

شنبه 29 شهریور 1393  11:06 ب.ظ

1411202296650_123456789.jpg

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از محکومیت شرکت طاهرگستر که متعلق به دو برادر بود، خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمدی گفت: یک شرکت در شهر دبی امارات متعلق به دو برادر است که این‌ها مدیران شرکت بزرگترین واردکنندگان پارچه‌های متعلق به کشورمان هستند که این افراد به بهانه ترانزیت پارچه‌ها را از اشخاص متعدد تحویل می‌گرفتند.

وی افزود: این مدیران شرکت با تبانی و روابط پس از تحویل کالا آ‌ن‌ها را از طریق 127 کانتینر وارد کشور ایران کردند و در بازار تهران با روابطی که داشتند محموله قاچاق را به فروش می‌رساندند.

به گفته محمدی مدیران شرکت با شرکت‌های خارجی همدستی داشته‌اند و با همکاری صاحبان کالا اقدام به وارد کردن کالا به داخل کشور کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در خصوص متهمان این پرونده اظهار کرد: وزارت اطلاعات 4 کانتینر موجود را توقیف و 123کانتینر دیگر کالا را در بازار عرضه کردند که در ادامه پرونده تشکیل و 57 تن در این پرونده بزرگ دست داشتند.

وی خاطرنشان کرد: با تشکیل پرونده ابتدا پرونده به دادگاه انقلاب ارسال شد و با گذشت 4 سال از این پرونده جریان رسیدگی به پرونده متوقف بود و پس از آن‌که این پرونده به سازمان تعزیرات استان تهران جهت رسیدگی ارجاع شد، پرونده به علی‌پور رئیس شعبه 27تعزیرات حکومتی استان تهران محول شد تا به این پرونده مهم رسیدگی کند که پس از مدت 4ماه برای این شرکت جریمه یک تریلیارد و 600میلیارد ریالی صادر شد و کالای 4کانتینر به نفع دولت ضبط شد.

بر اساس این گزارش رئیس شعبه پرونده گفت: از طرف مدیران این شرکت با بنده تماس گرفته‌اند و مرا تهدید به قتل، آتش زدن خانه و دزدیدن فرزندانم کرده‌اند.


نوشته شده توسط: قاسم قدیانلو | آخرین ویرایش:شنبه 29 شهریور 1393 | نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات