درخواست از آملی‌لاریجانی برای صدور دستور بررسی مجدد در پرونده پریناز

سه شنبه 31 تیر 1393  03:28 ب.ظ

4.5-35.jpg

وکیل‌مدافع پریناز گفت: طبق تبصره 2 ماده 18 از رئیس دستگاه قضا خواستار صدور دستور بررسی مجدد در پرونده پریناز شدیم.

عبدالصمد خرمشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب، گفت: لایحه اعتراضی خود را در مورد حکم صادره به دادگاه رسیدگی‌کننده به این پرونده ارائه داده‌ایم.

وی ادامه داد: با توجه به مدارکی که پریناز ارائه کرده است، رای صادره از سوی دادگاه عمومی جزایی ارومیه متناسب با جرم نیست.

وکیل‌مدافع پریناز اظهار کرد: طبق تبصره 2 ماده 18 از آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس دستگاه قضا، درخواست کردیم دستور بررسی مجدد پرونده را صادر کنند.

خرمشاهی افزود: پرونده موکلم هنوز در دیوان عالی کشور قرار دارد.

وی با بیان اینکه تعیین پرداخت 5 درصد دیه از سوی پزشک متخلف حتی یک صدم هزینه‌های موکلم را جبران نمی‌کند، تاکید کرد: پریناز در اوج جوانی به بیماری‌های فراوانی دچار شده است و ما برای بیماری‌های به وجود آمده برای موکلم خواهان دیه هستیم.

به گزارش ایسنا، مهرماه سال 90 بود که پریناز 25 ساله به دلیل خونریزی روده در ارومیه تحت عمل جراحی قرار گرفت، اما در حین عمل پزشک معالج به دلیل نداشتن اجازه جراحی در بیمارستان خصوصی و بازدید بازرس دانشگاه علوم پزشکی، بیمار را در حین عمل رها و از بیمارستان خارج شد که به همین دلیل پریناز دچار نقص کامل عضو شده است. پس از شکایت و تشکیل پرونده برای این دکتر، وی تنها به پرداخت 5 درصد از دیه کامل محکوم شد.


نوشته شده توسط: قاسم قدیانلو | آخرین ویرایش:- | نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic